# Race Number Name Chassis Team Club
1 5 Connor Kearney Tal-ko Shenington Kart Racing Club
2 7 Louis Harvey ARC Klaassen Motorsport Rissington Kart Club
3 8 Oliver Richardson Tal-ko Hunts Kart Racing Club
4 9 Ben Watson ARC Klaassen Motorsport Shenington Kart Racing Club
5 11 Spencer Lane Tal-ko Privateer Shenington Kart Racing Club
6 14 Dominic Roberts Tonykart Litchfield Motorsport Hunts Kart Racing Club
7 15 Will Howells Birel ART Privateer Shenington Kart Racing Club
8 17 Oliver Stewart Birel ART Jade Racing Team North of Scotland Kart Club
9 18 Charlie Flynn Tal-ko Privateer Hunts Kart Racing Club
10 19 Harry Yardley-Rose Birel ART TWM Shenington Kart Racing Club
11 20 Ben Higgins ARC Klaassen Motorsport Shenington Kart Racing Club
12 21 Lewis Mackie Tal-ko Hunts Kart Racing Club
13 22 Dale Whitaker Tonykart TWM Shenington Kart Racing Club
14 24 Charlie Webb Tal-ko Precision Racing Hunts Kart Racing Club
15 25 Lorenzo Kordal Mad-Croc Croc Promotion Trent Valley Kart Club
16 28 Bradley Beavers Tonykart Litchfield Motorsport Whilton Mill Kart Club
17 29 Harry Wainwright Tonykart Litchfield Motorsport Trent Valley Kart Club
18 32 Jack Saunders Tal-ko Privateer Hunts Kart Racing Club
19 33 Max Davies ARC Privateer Cumbria Kart Racing Club
20 34 Jenson Davis Tal-ko Precision Racing Shenington Kart Racing Club
21 35 James Barty Tal-ko Flex Motorsport Hunts Kart Racing Club
22 36 Harvey Roffe Tonykart TWM Bayford Meadows Kart Club
23 37 Scott Smith Birel ART Privateer Hunts Kart Racing Club
24 39 Matt Marsh Tal-ko TWM Hunts Kart Racing Club
25 42 Tom Johnson ARC Klaassen Motorsport Hunts Kart Racing Club
26 43 Jack Nicholson Tal-ko Precision Racing Hunts Kart Racing Club
27 44 Kian Bennett Tal-ko Hunts Kart Racing Club
28 45 Zak Oates Tal-ko Precision Racing Shenington Kart Racing Club
29 46 Joe Harrison ARC Precision Racing Lincolnshire Kart Racing Club
30 53 Morgan Kidd Tal-ko Precision Racing Hunts Kart Racing Club
31 56 Josh Raistrick Tal-ko TWM Rissington Kart Club
32 62 Harvey Cole Tonykart Litchfield Motorsport Trent Valley Kart Club
33 77 Dominic Kilmister Tal-ko TWM Trent Valley Kart Club
34 82 Ben Cox Gillard Privateer Shenington Kart Racing Club
35 88 Fynley Saunders Tal-ko Flex Motorsport Hunts Kart Racing Club
36 94 Jacob Hodgkiss Tal-ko TWM Shenington Kart Racing Club
37 99 Zak Taylor Birel Jade Racing Team To Be Advised